Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Solrød FC
TFC Odsherred
UHT
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Solrød FC
FC Nakskov
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Solrød FC
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Solrød FC
Roskilde Boldklub
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Solrød FC (14)
Himmelev-Veddelev BK (10)
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Solrød FC
Hundige BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Solrød FC
Svogerslev BK
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Solrød FC
BK Avarta
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Solrød FC
Kalundborg GB
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:15
BK 96, Solrød
Vallensbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Solrød FC
Køge Nord FC
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Solrød FC
Albertslund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Solrød FC
Høng GF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Solrød FC
Herstedøster IC
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
BK Friheden (3)
Karlslunde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Solrød FC (4)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Greve Fodbold (1)
Solrød FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Solrød FC (2)
Karlslunde IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BK Friheden (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Ringsted IF (2)
Greve Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Greve Fodbold (2)
Solrød FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BK Friheden (2)
BK Friheden (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Greve Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Karlslunde IF (2)
Solrød FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Karlslunde IF (1)
BK Friheden (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Solrød FC (1)
Solrød FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Ringsted IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Greve Fodbold (1)
Solrød FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Solrød FC (3)
BK Friheden (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
BK Friheden (3)
Solrød FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Greve Fodbold (2)
BK Friheden (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Karlslunde IF (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
BK Friheden (1)
Ringsted IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Solrød FC (1)
Karlslunde IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Solrød FC (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
BK Friheden (1)
Greve Fodbold (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Solrød FC (4)
Solrød FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Greve Fodbold (2)
BK Friheden (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Solrød FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
BK Friheden (2)
Karlslunde IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Solrød FC
Herlufsholm GF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Karlslunde IF (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Ringsted IF (2)
Solrød FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Solrød FC
FC Nakskov
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Solrød FC
Raklev GI
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:15
Solrød FC (2)
Vallensbæk IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Solrød FC
Herstedøster IC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ramløse IF
Vallensbæk IF
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Solrød FC
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Høje Gladsaxe IF
IF Skjold Birkerød
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
Ramløse IF
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Solrød FC
Høje Gladsaxe IF
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Vallensbæk IF
Oversidder
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ramløse IF
Oversidder
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Høje Gladsaxe IF
Oversidder
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Vallensbæk IF
Solrød FC
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Oversidder
IF Skjold Birkerød
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Høje Gladsaxe IF
Ramløse IF
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Solrød FC
IF Skjold Birkerød
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Vallensbæk IF
U11 piger 5:5 (13) begynder - 12. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Solrød FC
Benløse IF
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Solrød FC
Køge BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Solrød FC
Herlufsholm GF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Solrød FC (1)
Brøndby Strand IK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Solrød FC
Vildbjerg
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Solrød FC
Haslev FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Solrød FC
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Solrød FC
Reerslev IF (2)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
BK 96, Solrød
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Solrød FC
BK Friheden
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Solrød FC
Køge BK
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Solrød FC
Nykøbing FC
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Solrød FC
Dianalund IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Solrød FC (2)
Vordingborg IF
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Solrød FC
Sundby
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF (2)
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Solrød FC
Ishøj IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Solrød FC
Espergærde IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Solrød FC (1)
Tune IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Solrød FC
FC Hornsherred
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Solrød FC
Taastrup FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Solrød FC
IF Frem Bjæverskov
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Solrød FC
Køge BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solrød FC
Ejby IF Fodbold
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solrød FC
Karlslunde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Solrød FC
Borup IF Fodbold
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Ishøj IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Hareskov IF (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Solrød FC
Ringsted IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Solrød FC
NFB
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Solrød FC
B. 73, Slagelse
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Solrød FC
Ringsted IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
SBV 09
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Solrød FC (1)
Brede IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Solrød FC
Ringsted IF
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|